Aktuális hír

111. Filatéliai és Képeslap gyorsárverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2020.08.10. 10 órától lehetséges

Fizetési határidő: 2020.08.24. 16.00-ig

    aktuális aukció

  Külföldi tételek rendkívül alacsony... [269-326] Vissza a kategóriákhoz

Keresés 1 2 3 4 5 6

  269   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 1300

Leírás:

Ausztria/Helyi kiadások/Spielfeld 1920. 4db bélyeg garancia nélkül (40 érték 450€)

Anyagjel:

  270   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 2800

Leírás:

Barbados 1953. Forgalmi sor (Mi 203-15; 75€**ár)

Anyagjel:

  271   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1400

Leírás:

Belgium, 1935. SITEB kisívsor egyik kisíven a keretben törések, gumitörések (Mi 402-404 Klb;
150€)

Anyagjel:

  272   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1500

Leírás:

Belgium, 1938. Albert király blokk (Mi Bl. 7; 50€)

Anyagjel:

  273   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 1100

Leírás:

Belgium 1951. Erzsébet királynő alapok sor II. oszt gumival, rozsdafolt (Mi 909-13; 100€)

Anyagjel:

  274   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1300

Leírás:

Ciprus 1880. Viktória 4p "208"-os lemezszámmal, garancia nélküli fny-al, gumi és
bélyegzés nélkül (Mi 7I Pl 208; 260€ * ár)

Anyagjel:

  275   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1000

Leírás:

1882. Ciprus 30PARAS/1Pia (Mi 15; 150€; garancia nélkül)

Anyagjel:

  276   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1600

Leírás:

Ciprus, 1955. Forgalmi sor (Mi 164-78; 60€)

Anyagjel:

  277   Kikiáltási ár: 800 Ft

Részletek

Eladási ár: 1200

Leírás:

Csehszlovákia 1958. Gomba sor (Mi 1101-05(3X); 66€) + Románia kb 1937. Balkán játékok,
könnyűatlétika sor egy bélyeg apró felületi kopás (Mi 538-42; 22€)

Anyagjel:

  278   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 2600

Leírás:

Észtország, 1939. Címerek blokk apró betapadások (Mi Bl 3; 110€)

Anyagjel:

1 2 3 4 5 6

Vissza a kategóriákhoz