Aktuális hír

116. Filatéliai és Képeslap gyorsárverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2021.06.07. 10:15 órától lehetséges

Fizetési határidő: 2021.06.17. 16.00-ig

  Szakirodalom, katalógusok... [62-81] Vissza a kategóriákhoz

Keresés 1 2

  62   Kikiáltási ár: 800 Ft

Leírás:

1956. Madarász Gyula: Magyar Bélyegkülönlegességek Kézikönyve használt állapotban

Anyagjel:

  63   Kikiáltási ár: 3000 Ft

Leírás:

1964-1980. Magyar Bélyegek Monográfiája I-VII. kötet használt állapotban, néhány lap kijár,
sérült a gerince a III. kötetnek

Anyagjel:

  64   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Leírás:

1983. Dr.Simády Béla: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa
1867-1982,II.bővített és javított kiadás (használt állapotban)

Anyagjel:

  65   Kikiáltási ár: 1500 Ft

Leírás:

1986. Surányi László, Visnyovszki Gábor: A Magyar Bélyegek kézikönyve magyar special
katalógus, használt, de megkímélt állapotban

Anyagjel:

  66   Kikiáltási ár: 800 Ft

Leírás:

1988. Dr. Simády Béla: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa 2 sz. Pótlás a
második kiadáshoz, használt állapotban

Anyagjel:

  67   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Leírás:

Anyagjel:

  68   Kikiáltási ár: 8700 Ft

Leírás:

2019. Erőss Tamás, Pukler Antal, Sebestyén Imre: Lemezhibák a magyar postabélyegeken 1946.
augusztus 1-től 1956. december 31-ig

Anyagjel:

  69   Kikiáltási ár: 15000 Ft

Leírás:

2021. Hodobay Andor: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa, új használatlan
állapotban (csak 400pld)

Anyagjel:

  70   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1700

Leírás:

Ausztria 1976. Dr. Ulrich Ferchenbauer osztrák speciál katalógus 1850-1918 közötti
kiadásokról, használ jó állapotban

Anyagjel:

  71   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 700

Leírás:

MICHEL 1986/87. Ausztria speciál katalógus + MICHEL 2013. Hamisítók és csalók ellen kis
monográfia, MICHEL 1943. Európa katalóg "antikvár" pld, 1967. Osztrák katalógus
német nyelvűek, használt állapotban

Anyagjel:

1 2

Vissza a kategóriákhoz