Aktuális hír

96. Filatéliai és Képeslap gyorsárverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2019.01.21. 10 órától lehetséges

Fizetési határidő: 2019.01.30. 16.00-ig

    aktuális aukció

  Magánkiadások, emlékívek... [2003-2010] Vissza a kategóriákhoz

Keresés

  2003   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1200

Leírás:

1918. M.A.O.E. Kiállítási emlékív gumi nélkül (Filep 2001; 1a; 16.000**ár)

Anyagjel:

  2004   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 16000

Leírás:

1921. Félszázados A Magyar Levélbélyeg emlékív vágott(10X) beszakadások, megérett papír
(Filep 2001; 3ab(7X); 120.000)

Anyagjel:

  2005   Kikiáltási ár: 700 Ft

Részletek

Eladási ár: 1300

Leírás:

1938. Soproni Probék Bélyegnap és Kiállítás emlékív világossárga papíron, vágott
ablakos, gyári papírráncok (Filep 2001; 6bb; 7.000)

Anyagjel:

  2006   Kikiáltási ár: 1500 Ft

Részletek

Eladási ár: 1700

Leírás:

1938. Soproni Probék Bélyegnap és Kiállítás emlékív fehér papíron, vágott (Filep 2001;
6cb; 7.000)

Anyagjel:

  2007   Kikiáltási ár: 1500 Ft

Részletek

Eladási ár: 1700

Leírás:

1938. Soproni Probék Bélyegnap és Kiállítás emlékív világoskék papíron, vágott (Filep
2001; 6cb; 7.000)

Anyagjel:

  2008   Kikiáltási ár: 1700 Ft

Részletek

Eladási ár: 1700

Leírás:

1947. Bélyegnap emlékkisív perforáció hibák, keretben törések (Filep 2001; 6; 8.500)

Anyagjel:

  2009   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1994. Karácsony emlékív felülnyomattal 5X (12.500)

Anyagjel:

  2010   Kikiáltási ár: 1800 Ft

Részletek

Eladási ár: 1800

Leírás:

1996-97. Koronázás emlékív normál és "AJÁNDÉK AZ EMLÉKÍV-KATALÓGUS
VÁSÁRLÓINAK" hátoldali fny-al + IV. Károly emlékív fny-at (18.500)

Anyagjel:

Vissza a kategóriákhoz