Aktuális hír

98. Filatéliai és Képeslap gyorsárverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2019.04.01. 10 órától lehetséges

Fizetési határidő: 2019.04.10. 16.00-ig

  Papírrégiségek, könyvek, gyufacímk... [1814-1935] Vissza a kategóriákhoz

Keresés 1 2 3 4 5 6 7

  1814   Kikiáltási ár: 800 Ft

Részletek

Eladási ár: 800

Leírás:

1899. Fényképes üdvözlőlap

Anyagjel:

  1815   Kikiáltási ár: 1200 Ft

Részletek

Eladási ár: 1400

Leírás:

1900k. M. kir. levélhordó fényképes újévi üdvözlőlapja

Anyagjel:

  1816   Kikiáltási ár: 3000 Ft

Részletek

Eladási ár: 4200

Leírás:

1914-1916. I. Világháború "Oh szűz Mária segíts a győzelemhez, oltalmazd meg vitéz
harcosainkat az 1914-16-évi világháborúban emléknyomat szita kartonon Ferenc József és Vilmos
császár uralkodópárokkal és középen Szűz Máriával + 3db 10f-es szükségpénzzel,
pecsétbélyeggel kb 31X41,5cm

Anyagjel:

  1817   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1200

Leírás:

1916. 2db orosz hadifogoly katonákat ábrázoló fotó klf katonai cenzúrákkal

Anyagjel:

  1818   Kikiáltási ár: 1500 Ft

Részletek

Eladási ár: 1600

Leírás:

1916-17. 3db olasz hadifogoly katonákat ábrázoló fotó klf katonai cenzúrákkal

Anyagjel:

  1819   Kikiáltási ár: 2000 Ft

Részletek

Eladási ár: 2000

Leírás:

DN. 30db régi fotó, közte közepes A5-ek és annal kicsivel nagyobbak: Jancsó Miklós-Csend és
kiáltás, Palásthy György rendező és Herczenik Miklós, Fényes Szabolcs, Faludy György,
erotikus filmjelenet, erotikus fényképek, tüntetés Meinhof halála miatt NSZK, Körhinta, Nagy
Ábránd filmjelenet, Eperjes Károly stb

Anyagjel:

  1820   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

DN. 2db hölgyet ábrázoló rajz vegyes technikával: színes ceruzával "Palotás Előd
1937" jelzéssel (23,5X25,4cm) és tus-akvarell "Szabin/Csep 1920+ olvashatatlan
szignó"(15,5X23,5cm)

Anyagjel:

  1821   Kikiáltási ár: 1200 Ft

Részletek

Eladási ár: 1700

Leírás:

DN. Kondor Lajos eredeti rézkarca aláírással belső méret 9,8X13cm

Anyagjel:

  1822   Kikiáltási ár: 3000 Ft

Részletek

Eladási ár: 3800

Leírás:

DN. "Szőnyi István" férfi profil eredeti rézkarca aláírással belső méret 4X4,7cm

Anyagjel:

  1823   Kikiáltási ár: 2000 Ft

Részletek

Eladási ár: 6500

Leírás:

DN. Rembrand Pál színes metszet 19X27cm

Anyagjel:

1 2 3 4 5 6 7

Vissza a kategóriákhoz