Aktuális hír

98. Filatéliai és Képeslap gyorsárverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2019.04.01. 10 órától lehetséges

Fizetési határidő: 2019.04.10. 16.00-ig

  Szakirodalom, katalógusok... [42-56] Vissza a kategóriákhoz

Keresés 1 2

  42   Kikiáltási ár: 800 Ft

Leírás:

1940-80, 3db ismeretterjesztő füzet: bélyeggyűjtés, díjjegyesek

Anyagjel:

  43   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Leírás:

1964. Iránytű a bélyegek világában + 1989. Bélyeglexikon (2db szakirodalom)

Anyagjel:

  44   Kikiáltási ár: 1200 Ft

Részletek

Eladási ár: 1200

Leírás:

1971. Madarász Gyula: OPM és Magyarország bélyegei 1850-71. új állapotban

Anyagjel:

  45   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1979. Surányi László: Baranya bélyegkibocsátásai 1919

Anyagjel:

  46   Kikiáltási ár: 1500 Ft

Leírás:

1986. Surányi-Visnyovszki: A magyar bélyegek kézikönyve (jó állapot, beszakadt papírborító)

Anyagjel:

  47   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1988. Bélyeglexikon (jó állapot)

Anyagjel:

  48   Kikiáltási ár: 1000 Ft

Részletek

Eladási ár: 1000

Leírás:

1989. Dr. Simády Béla: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa 2.sz. pótlás (1000
pld.)

Anyagjel:

  49   Kikiáltási ár: 2000 Ft

Részletek

Eladási ár: 3200

Leírás:

1990. Dr. Simády Béla: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa 3.sz. pótlás (450
pld., a borító kis sérüléssel)

Anyagjel:

  50   Kikiáltási ár: 1200 Ft

Részletek

Eladási ár: 1200

Leírás:

1996. Simády-Hodobay-Hrabál: A magyar díjjegyes postai nyomtatványok katalógusa 4.sz. pótlás
(500 pld.)

Anyagjel:

  51   Kikiáltási ár: 1200 Ft

Részletek

Eladási ár: 1300

Leírás:

1997. Filep L.: Magyar emlékívek katalógusa 1921-97. (RFR kiadás)

Anyagjel:

1 2

Vissza a kategóriákhoz