Aktuális hír

102. Numizmatikai árverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2020.05.25. nyitvatartási időben lehetséges

Fizetési határidő: 2020.06.01. 16.00-ig

  Részvények, értékpapírok, sorsjegye... [7069-7109] Vissza a kategóriákhoz

Keresés 1 2 3 4 5

  7069   Kikiáltási ár: 4000 Ft

Részletek

Eladási ár: 4200

Leírás:

1868. "Első Pesti Bölcsőde" sorsjegye, ára 50Kr T:II Csak egyszer hajtva!

  7070   Kikiáltási ár: 1500 Ft

Részletek

Eladási ár: 1500

Leírás:

1881. "A Magyar Korona Országai" Járadékkölcsön 1000 forintról aranyozott
díszkeretben(kb 35X40cm)

  7071   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1914. Államadóssági kötvény 100 Koronáról

  7072   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

  7073   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

  7074   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1915. Államadóssági kötvény 100 Koronáról

  7075   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

  7076   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1917. Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön 40 Koronáról

  7077   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

  7078   Kikiáltási ár: 500 Ft

Részletek

Eladási ár: 500

Leírás:

1 2 3 4 5

Vissza a kategóriákhoz