Aktuális hír

102. Numizmatikai árverés

Licitfigyelő!!! Megtekintheti és nyomonkövetheti kiválasztott tételeit.

Az elnyert tételek átvétele 2020.05.25. nyitvatartási időben lehetséges

Fizetési határidő: 2020.06.01. 16.00-ig

  Militaria... [8120-8122] Vissza a kategóriákhoz

Keresés

  8120   Kikiáltási ár: 600 Ft

Részletek

Eladási ár: 800

Leírás:

DN. 6db jobb szocialista kitüntetés: Az egység/Élenjáró Katonája, A Magyar
Néphadsereg/Kiváló Katonája, Kiváló katona, Élenjáró Katona(2X), KTP jelvény T:2

  8121   Kikiáltási ár: 5000 Ft

Leírás:

Német Államok/Bajorország/Bamberg 1866k. Hordható aranyozott Br kitüntetés "II. Lajos
király/Bambergi veteránok és háborús egyesületek számára" jelzett: Drentwett T:2-

  8122   Kikiáltási ár: 10000 Ft

Leírás:

Svájc DN. Ag (900) svájci lövész klub emlékérem "Societe suisse des carabiniers/Augustin
Béguin 1926" utólagos névre szóló gravírozással súly: 18,75g T:2+ R!

Vissza a kategóriákhoz